Get Adobe Flash player
Please update your Flash Player to view content.

Britų muziejus - neišsenkanti pažinties su pasauliu oazė

           Besimokant daugiakultūrėje aplinkoje, svarbu žinoti ne tik savo šaknis, bet stengtis atrasti kitokį pasaulį, susipažinti su įvairių kultūrų ištakomis. 

Supažindinti moksleivius su skirtingomis civilizacijomis, kultūra, literatūra, menais – vienas iš  EC Lighthouse lituanistinės mokyklos uždavinių.  Moksleiviai turėdami  pakankamai žinių apie jį supantį pasaulį, geba vertinti įvairius kultūros reiškinius, identifikuoti save.

 

Šiam mokyklos uždaviniui įgyvendinti, neišsenkanti žinių oazė – Britų muziejus, rengiantis įvairius užsiėmimus moksleiviams.

 

EC Lighthouse moksleiviai  -  nuolatiniai  Britų muziejaus rengiamų užsiėmimų dalyviai. Kovo 22 dieną moksleiviai dalyvavo užsiėmimuose, skirtuose susipažinti su graikų antikiniais mitais, skulptūromis, muzikos instrumentais.

 

EC Lighthouse lituanistinė mokykla jau gavo iš Britų muziejaus planą užsiėmimų, kurie bus ir kitais mokslo metais. Juose  yra kviečiami dalyvauti ir mūsų mokyklos moksleiviai.

 

Dėkojame Britų muziejuje už dar vieną galimybę mūsų mokyklos moksleiviams mokymąsi padaryti įdomų ir patrauklų.